Főooldal
Szülői értekezlet REGISZTRÁCIÓ

Szülői értekezlet REGISZTRÁCIÓ

Tisztelt Szülők!

A 2018. november 23-án szülői értekezlet és fogadóórát tartunk. Szeretettel várjuk Önöket! Akkor éreznénk sikeresnek e fontos rendezvényünket, ha minden gördülékeny zajlana. Az eredményes szülő-tanár kapcsolatfelvétel és konzultáció miatt arra kérünk mindenkit, hogy az alábbi felületen regisztráljon egy időpontot, s kísérletet teszünk arra, hogy az adott időben mindenki elérje kollégáinkat. Sajnos az idő végessége miatt korlátot is kell szabnunk: egy-egy szülő számára 7 perces időkeretet adtunk meg. Természetesen, ha indokolt, ettől el lehet térni. A regisztrált szülők előnyt élveznek, így talán elkerülhető, vagy legalább csökkenthető a sorban állás, várakozás.

Nagy szeretettel hívjuk és várjuk a Szülőket már a 16,30-kor kezdődő igazgatói előadásra, majd az utána következő előadásra, ahol szakmai előadásban mutatjuk be az intézményünkben induló mentálhigiénés fejlesztő programot.

Program:

16,30 Igazgatói előadás Díszterem

17,00 Szülői értekezlet (Osztályterem!)

Kivéve:

16,50 Tájékoztató a 8. évfolyamosok részére Díszterem

17,00 Tájékoztató a 11. évfolyamosok részére Díszterem

17,30 Fogadó óra A kiadott terembeosztás szerint

 

REGISZTRÁCIÓ itt:     szülői2