9. évfolyamra jelentkezők ideiglenes rangsora 2022/2023

Kedves leendő Diákjaink! Tisztelt Szülők!

Az alábbiakban láthatók az összesített százalékos eredmények. Ebben már együtt szerepel a hozott pont, az írásbeli és a szóbeli pontszámai is. Az így kialakult sorrend nem azonos a felvételi sorrenddel, hiszen egy-egy gyermek több helyre is jelentkezhetett, azaz: aki több iskolába is jelentkezett, az lehet, hogy a végső sorrendből majd kikerül.

FONTOS: a mostani eredmények alapján lehetőség van arra, hogy a felvételizők 2022. március 21-én vagy 22-én módosítsák az általános iskolában leadott adatlapot, megváltoztassák az azon megjelölt sorrendet! Ezt csak ezen a két napon tehetik meg az általános iskolájukban. Aki a felvételi beszélgetés után előnyben részesíti iskolánkat, ügyeljen arra, hogy az esetleges módosításnál
iskolánkat rangsorolja előre!

Bármilyen kérdés esetén keressenek minket (52/349-849 titkárság), vagy az [email protected] címre írjanak!

A végső eredményeket 2022.04.30-ig postázzuk, miután a győri központ véglegesíti a felvételi sorrendet.

9. évfolyamra jelentkező diákok ideiglenes felvételi rangsora

Az adatok 2022. márciusától lesznek elérhetők!