Ideiglenes felvételi rangsor 2024

Tisztelt Szülők, Kedves Felvételizők!

Elkészítettük az ideiglenes felvételi rangsort, amelyet az alábbi táblázatokban olvashatnak.

Felhívjuk figyelmüket, hogy szinte minden diák több intézménybe / képzési területre jelentkezik, ezért az intézményünkbe való bejutásra komoly esélye van azoknak is, akik a lista második felében szerepelnek. Előfordulhat tehát az, hogy a tervezett keretszámon belül megjelölt tanulók közül többen kikerülnek a rangsorból, és a hátrébb jelölt diákok nyernek felvételt iskolánkba.

A felvételi hivatalos, végső eredményét az Oktatási Hivataltól, az iskoláknak megküldött összesített országos rangsorból fogjuk megtudni április 26-án.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a titkárság nem tud telefonos információt adni a rangsorral kapcsolatban, ezért ne hívják őket ebben a témában! De nagyon szívesen válaszolunk emailben, ha bármilyen kérdésük van: [email protected].

A tagozatok listái (rákattintva a rangsorhoz jutunk):

9001    Komplex idegen nyelvi tagozat: angol – német

9002    Komplex idegen nyelvi tagozat: angol – olasz

9003    Angol tagozat

9004    Műszaki informatika-tagozat (első idegen nyelv: német)

9005    Informatika tagozat (első idegen nyelv: angol)

9006    Általános tagozat

9007    Humán tagozat