Főooldal
Tankönyvek a 2016/2017. tanévben

Tankönyvek a 2016/2017. tanévben

Tisztelt Szülők!

Azzal a kéréssel fordulunk Önökhöz, hogy segítsék a tankönyvrendeléssel kapcsolatos munkánkat. A lenti oldalon belépve pénteken 11 óráig hagyhatják jóvá gyermekük adatait és rendeléseit, ha Önök fizetik a tankönyvek árát. Ha ingyenes ellátásra jogosultak, akkor az adatokat kellene leellenőrizni, s akkor kell csak külön jelezni (az iskola e-mail címén), ha bármi pontosításra, javításra szorul. (Szükséges hozzá a gyermek OM-azonosítója!) Az augusztusi könyvátvételkor apróbb módosítások (kiderült, hogy mégis megvan már a könyv, nem szeretnék átvenni stb.) lehetségesek, a korábbi évekhez hasonlóan. Nagyon fontos a támogatott tankönyvellátással kapcsolatos dokumentumok megléte, érdemes ellenőrizni, hogy nem jár-e le a nyáron, mert akkor meg kell újítani, ha a testvérek közül valaki már a felsőoktatásban tanul, külön hallgatói jogviszony igazolás kell majd szeptembertől stb.)

Nagyon köszönjük segítségüket!

Dia1