Főooldal
Digitális hibabejelentő

Digitális hibabejelentő

2016.február.28 9:31 Írta SZJG


Kedves Diákok, Szülők, Érdeklődők!

Mindennapjaink során előfordul, hogy valami nem úgy működött, mint ahogy szerettük volna, valami túl lassú, vagy túl gyors, vagy egész egyszerűen más róla a véleményünk. Jó szavakba önteni az ilyen tapasztalatainkat, s még jobb, ha ennek nyomán érezhető változás következik be.

Iskolánk számára nagyon fontos, hogy mindenki, aki velünk kapcsolatba kerül, s bármit lát, amit javítani lehetne, jelezze számunkra. Nem biztos, hogy mindig mindenre tudjuk majd a megoldást, de sokszor az is elég, ha egy-egy probléma napvilágra kerül. A nagyböjti időszak különösen alkalmas arra, hogy önvizsgálatot tartsunk, s ebben segít az a tükör, amit az üzenetek állítanak majd elénk.

A digitális hibabejelentő üzeneteit – szigorú titoktartás mellett – csak az intézmény vezetősége olvassa, ezért mindenki bátran fogalmazza meg véleményét!

A hibabejlentő itt érhető el:  puzzle