Főooldal
Digitális hibabejelentő

Digitális hibabejelentő

Kedves Diákok, Szülők, Érdeklődők!

Mindennapjaink során előfordul, hogy valami nem úgy működött, mint ahogy szerettük volna, valami túl lassú, vagy túl gyors, vagy egész egyszerűen más róla a véleményünk. Jó szavakba önteni az ilyen tapasztalatainkat, s még jobb, ha ennek nyomán érezhető változás következik be.

Iskolánk számára nagyon fontos, hogy mindenki, aki velünk kapcsolatba kerül, s bármit lát, amit javítani lehetne, jelezze számunkra. Nem biztos, hogy mindig mindenre tudjuk majd a megoldást, de sokszor az is elég, ha egy-egy probléma napvilágra kerül. A nagyböjti időszak különösen alkalmas arra, hogy önvizsgálatot tartsunk, s ebben segít az a tükör, amit az üzenetek állítanak majd elénk.

A digitális hibabejelentő üzeneteit – szigorú titoktartás mellett – csak az intézmény vezetősége olvassa, ezért mindenki bátran fogalmazza meg véleményét!

A hibabejlentő itt érhető el:  puzzle