Főooldal
Szakképzésünk a médiában

Szakképzésünk a médiában

 

Szent József OKJ_képzés

Képes riport a Városközpontban

300 év Debrecen_idegenvezetés_Napló

Tudósítás a Hajdú-bihari Naplóban

 

 

Az elmúlt napokban mind a helyi, mind az országos médiában figyelmet kapott intézményünk szakképzési ága. A Városközpont címmel megjelenő színes magazinban egy riport jelent meg a nálunk folyó képzésről, a Hajdú-bihari Napló elsőként tudósított városnéző sétánkról, amelyet a debreceni katolikus megújulás emlékévének programjai között hirdettünk meg. A Duna Televízió Új nemzedék című adása pedig felfigyelt a lassan két hónapja útnak indított város-túránkra, ahol a debreceni katolikus megújulás 300 éves évfordulója keretén belül idegenvezető diákjaink mutatják be a város katolikus nevezetességeit.

Munkában a Duna TV stábja Erhardt Ágoston szerkesztő-riporter vezetésével:

Vendégünk volt a Duna TV dtv6

dtv4 dtv3

dtv2 Nálunk járt a Duna TV