GIMNÁZIUMUNKBAN A KORMÁNY RENDELKEZÉSÉNEK MEGFELELŐEN DIGITÁLIS MUNKAREND kerül bevezetésre!
Kérjük kövessék figyelemmel oldalunkat!
Főooldal
Tanáraink névsora

Tanáraink névsora

Név Tantárgyak Milyen osztályokban tanít?
Almási Enikő angol, rajz, ének-zene, technika 3.a, 4.a
Arany Éva Julianna laboráns
Árvai Tünde Violetta prefekta
Azariné Balogh Ágota magyar nyelv és irodalom 5. A, 10. A, 12. A, 12. B, 12. F
Balázs Éva prefekta
Balázsiné Máté Anita Ágnes angol,rajz,technika, ének-zene 1.a, 1.b,2.b
Dr. Balla Zsuzsanna munkajog
Bancsi Zoltán Imre lelki vezető, hittan
Bánki András testnevelés 4.a 7.a 8.abc 12.ab
Baranyáné Milbik Erzsébet matematika, 7. B osztályfőnöke, matematika és informatika munkaközösségvezető 6A, 7.B, 9.B, 10.A, 10.B, 10.C, 10.D, 11.S, 12.A, 12.B, 12.D
Barna Ferenc Tamás informatika
Bátyiné Bartha Éva Zsuzsanna matematika 10.A, 10.B, 10.C, 10.D, 11.A, 12.A, 12.B, 12.D
Bécsi Géza kollégiumi nevelő
Bereczki Ádám rendszergazda
Dr. Bódis Zoltán magyar nyelv és irodalom, intézményvezető 9.B humán
Bogáti-Bojté Eszter kollégiumi titkár
Bordán Zsuzsa angol, biológia, osztályfőnök, idegen nyelvi munkaközösségvezető 5.A, 6,A, 7,A, 9.A, 10.A, 11.D
Bundáné Takács Brigitta magyar nyelv és irodalom környezetismeret alsós munkaközösségvezető 3.a 4.a
Csoknyainé Papp Emőke magyar nyelv és irodalom, környezetismeret,osztályfőnök,napközi 3.b
Csombordiné Dienes Bernadett matematika, környezetismeret, napközi 2.a, 3.a
Csontos Afrodité angol 5.A, 7A, 7B, 8B, 8C, 9A,9B,9C, 10A, 10B,10C, 11A, 11B,11S, 12A, 12B,12F
Csorján Melitta rajz
Danyi Dorottya biológia 5.A, 7.B, 8.A, 8.B, 8.C, 10.B, 10.D, 11.A, 11.B, 12. D, 11.D emelt, 11. S emelt, 12.A emelt, 12.B emelt
Daróczi Zoltán matematika, testnevelés, intézményvezető-helyettes 11.D
Debreczeniné Simon Klaudia Informatika 5.a, 6.a, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 8.c, 9.a, 9.b, 10.a, 10.b, 10.d, 11.a, 11.d, 11.s
Drabbant-Bertics Ida angol
Eszenyi Attila Norbert laboráns
Farkas-Urbin Bernadett magyar, intézményvezető helyettes
Fegyveres Eszter Éva ápoló
Fejér Péter prefektus
Fejesné Satkovics Lívia magyar nyelv és irodalom, környezetismeret, osztályfőnök 1.a,1.b
Fekete Tibor prefektus
Feketéné Nagy Magdolna hittan
….. Matematika 5a.6a.7a.8a.9a.9c.10.abcd.11a
Ferencz György osztályfőnök, történelem 6.a, 9.b humán, 11.a, 11.s, 12.a, 12.b
Dr. Gáti Magdolna Virág – –
Gulyásné Felkai Ágnes magyar nyelv és irodalom, német 6.A; 9 A/C; 10 A/B/C/D; 11 B/S
Gyermán György osztályfőnök, matematika, fizika, informatika 8.a,b,c; 9,b;c; 11.a,b,d, 12.d
Harangozó Boglárka Angol, történelem 5.a, 9.c, 9.ac, 10.d, 10.abc, 12.abf
Jónásné Kálniczki Noémi iskolatitkár
Juhászné Hüse Anikó Eszter osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom, napközi 1.a
Kátai Károly matematika
Dr. Kelemen Erzsébet magyar nyelv és irodalom 9.B, 10. B humán, 11.B, 12. D, 12. évfolyam: magyar fakultáció
Kemele Gabriella könyvtáros
Kissné Harsányi Szilvia angol,rajz, technika,ének 2.a,3.b
Kissné Szűcs Anikó
Kocsis Zsófia Anna ének-zene, énekkar, fejlesztés 5-12. minden osztályban
Kovács Judit testnevelés, munkaközösség-vezető
Kovács Krisztina média
Kovácsné Papp Ágnes Klára magyar nyelv és irodalom, környezetismeret, ének-zene, technika, életvitel és gyakorlat, vizuális kultúra, napközi 2. b
Kozsup István Győző kémia
Laczkóné Király Emese angol, földrajz
Lajmán Gréta matematika, kémia 9.A, 9.C, 10. ABCD, 12.ABDF
Lakatosné Virág Gabriella Vizuális kultúra , földrajz 5.a, 6.a, 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 8.c, 9.a, 9.c, 10.a, 10.b, 10.c, 10.d,11.a, 11.b, 11.d, 11.s, 12.a, 12.b, 12.d
Laszlo Afrodita Informatika 5a, 6a, 7a, b, 8.a, b, c, 9.a, c, 10a, c, d, 11a, b, c, 12 a, b, c,
László Tibor Informatika
Dr. Lipták József hittan

Magyar Barbara prefekta
Málnás Szilárd Konrád Informatika
Medve József kollégiumi intézményegységvezető, történelem 10.B
Medvéné Kovács Enikő olasz 9.ABC, 10.ABD, 11.ABS
Milotai Gergő Magyar nyelv és irodalom, történelem 5. a, 7.a, 7.b, 8.c, 10.c
Milotai-Legény Renáta
Nagy Anna Éva Informatika
Oceák Zsuzsa Regina
Oláh Adrienn Réka iskolapszichológus
Oláhné Csoma Ildikó francia nyelv 9.a,9.b,9.c,10.a,10.b,10.c,10.d,11.a,11.b,11.d,11.s,12.a,12.b, 12.d
Orensteinné Emődi Izabella angol 5A. 7AB.8ABC.9ABC.10ABC.11ABS.12ABF
Dr. Pappné Dalanics Gabriella történelem, földrajz 5.A, 6.A, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B
Pintér József történelem IX. B, X. A, X.D, XI. B, XI. D, XII.F
Rajta Katarzyna Maria angol 8ABC, 9ABC, 10.D, 11D, 11ABS, 12ABDF
Sándor Zoltán informatika
Sápy Cecília testnevelés, 11. A osztályfőnök 11a, 5a, 10c,7b, 9b, 11ab

Sin Angelika magyar nyelv és irodalom, napközi, osztályfőnök 2.A 2.A
Szabóné Jekli Judit Katalin
Szalai Csilla Testnevelés 1.b,2.a,2.b,3.a,3.b,7.a,7.b,10.b,11.d
Szalánczyné Zara Melinda Matematika, technika, ének-zene, vizuális kultúra 1.a, 1.b, 3.b
Szegedi Anita Brigitta Matematika, angol, 12.A osztályfőnöke 6.a, 8.a, 8.b, 8.c, 9.a, 9.b, 9.c, 10.a, 10.b, 10.c, 10.d, 11.a, 11.b, 11.s, 12.a
Sziráki László német nyelv, földrajz 9.b,9.c,10.b,10.c,10.d,11.a,11.b,11.d,11.s,12.a,12.b
Szűcs László Csabáné Magyar nyelv, irodalom, gyermekvédelem 6.a 10.b 10.d 11.d
Szűcs Zsolt prefektus
Tóth Mária osztályfőnök, magyar nyelv és irodalom 8.A, 9.A, 11.A, 11.S
Tóthné Pataki Ildikó iskolatitkár
Tőkés Dániel történelem-német 9.a,9.b,9.c,10.a,10.b,10.c,11a,11b,11,s,12.b,12.d
Vad Tibor testnevelés 2b,3b,8abc,9a,12fd.
Vadné Markovics Viktória testnevelés 1b,8ab,9ab,9c,10a,12abdf
Pák Nóra fizika 7.b,9.a,9.b,9.c,10.a,10.b,10.c,10.d,11.a,11.d,
Varga Zsuzsanna matematika, ének-zene, technika, életvitel és gyakorlat, vizuális kultúra, angol szakkör, napközi 1. b, 2. b, 3. a, 3. b
Vass Gabriella olasz, tanulásmódszertan, fejlesztés 5.a, 9.a,b,9.c,10.a,10.b,10.c,10.d,11.b,11.d,11.s,12.a,12.b,12.d
Vékásné Balla Eszter magyar nyelv és irodalom, római kat. hittan 7.a, 7.b, 8.a, 8.b, 8.c, 9.a, 10. b, 10. c, 12.a,
Veress Máté rendszergazda
Vincze Attila 1a,6a,9c,10d,11d,11ab,
Zombor Márta Erzsébet intézményvezető-helyettes, technika 5.a,6.a,7.a,7.b