Magatartás ellenőrző lap

– A magatartási lap célja a fegyelmi rend elősegítése.
Ha a lap kitöltésére kötelezte a diákot egy tanár, nem kap automatikusan szaktanárit. A lap a szaktanári figyelmeztetés “előszobája”, ha nem tölteti ki rendesen a diák (naponta legalább 2 órát kihagy, vagy naponta 2 órán nem viselkedik megfelelően), akkor kapja meg a beírást.
– 5 tanítási napon keresztül töltse a diák (Ha pl. szerdán kapta, akkor a következő hét kedden még töltesse a tanárokkal!)
– Kitöltésnél a tanár jól viselkedett / nem viselkedett jól (vagy hasonló) bejegyzéssel és aláírásával értékeli az adott órai magtartást.
– A diák minden nap (kollégiumban hazautazáskor) szüleivel is aláíratja a magatartási lapot, s az intézmény vezetőségének másnap reggel bemutatja, amit a vezetőség egy tagja aláírásával igazol.
– A lezárt magatartási lapot az igazgatóhelyettesi irodában tároljuk.
– A lap elvesztése esetén az intézményvezetés dönt a megfelelő lépésről.
– Az intézményvezetés (illetve az ezzel megbízott titkársági felelős) nyilvántartást vezet a kiadott magatartási lapokról.
A lap letöltése:

Magatartás ellenőrző lap