Iskolai szociális segítő

Kovácsné Ember Katalin

Óvodai és iskolai szociális segítőként dolgozom az intézményben a DMJV Család- és Gyermekjóléti Központjának munkatársaként.

20 éve ifjúságvédelemmel foglalkozom. Megszerzett tudásomat (mentálhigiéné, élménypedagógia, családterápiás képzés, szorongásoldó tréning, drogprevenció), tapasztalatomat a gyermekek javára igyekszem fordítani teremtő Istenünk bölcsességét és vezetését kérve. A munkám során a diákoknak, szükség esetén szüleiknek, pedagógusaiknak nyújtok támogatást.

A támogató tevékenységem egyéni, csoportos (prevenciós foglalkozás), illetve közösségi formában valósul meg.

Elérhetőségem: 205. szoba / tel.:06-30-143-6562

Fogadóóra: csütörtök 14:30-15:30 (illetve előzetes egyeztetés alapján)

Tájékoztató: diákoknak – szülőknek

A szolgáltatást biztosító intézmény neve:

DMJV Család- és Gyermekjóléti Központja Család-és Gyermekjóléti Központ/Szolgálat

4027 Debrecen, Thomas Mann utca 2/A szám; Telefon/Fax: (36 52) 411-133, (36 52) 447-724