FELVÉTELI REGISZTRÁCIÓ

SZÓBELI FELVÉTELI REGISZTRÁCIÓ!

Tisztelt Szülők! Kedves felvételiző Diákunk!

Nagy örömünkre szolgál, hogy sokan érkeznek hozzánk a 2020. február 28-i fő felvételi napunkra. Mivel a felvételi folyamat minden szervezettség ellenére időigényes, előre is türelmüket és megértésüket kérjük, ha várakozni kell. Arra kérjük Önöket, hogy segítsenek bennünket azzal, hogy regisztrálnak az alábbi helyeken, így nem kell már  sorban állni, elég arra az időpontra megérkezni, amit Önök választanak majd.

A táblázat itt elérhető: REGISZTRÁCIÓ

A szóbeli felvételi regisztrációjának alapelvei:
1. A felvételin külön vizsgálni kell a nyelvi előkészítőre jelentkezők nyelvtudását. Ezért mindenki, aki nyelvi előkészítő tagozatra jelentkezik (még akkor is, ha nem első helyen jelentkezik oda!!!), az csak a nyelvi előkészítős bizottságot válassza. (Ha esetleg a sportra is jelentkezett, akkor is a nyelvi legyen az elsődleges!)
2. A testnevelés tagozatosok sportteljesítményét és egészségügyi állapotukat is szeretnénk felmérni, ezért ők a sporttagozatos bizottságokat keressék. (Kivéve, ha nyelvi előkészítő képzésre is jelentkeznek!)
3. Értelemszerűen mindenki a neki szóló bizottságot válassza (tehát a 8 évfolyamos képzésre jelentkezők a 8 évfolyamos bizottságot)!
4. Aki több helyre jelentkezett, az az első helyen beírt képzést keresse. (Kivéve a fent említett nyelvi előkészítős, ill. a sportos jelentkezők!)

A jelentkezés módja:

1. Első lépésként adja meg jelentkező diák nevét!
2. Adja meg e-mail címét, ahová a regisztráció meg fog érkezni! (Javasoljuk, hogy a szülő e-mail címét adják meg, hogy biztosan célba érjen a levelünk!)
3. Válassza ki a megfelelő bizottságot (a képzés neve és kódja alapján)!
4. Jelöljön be egy Önnek alkalmas időpontot! (Amit már mások lefoglaltak, oda nem lehet helyet foglalni.)
5. Sikeres regisztráció esetén a megadott címre kap egy levelet, ami tartalmazza a választott időpontot. Kérjük, hogy a megadott időpont előtt kb. fél órával érkezzenek meg, tehát nem kell már 14,00 órától várakozni!
A jelentkezés lezárul: 2016.02.16. 9,00 óra

FONTOS: Előfordulhat, hogy valakinek a megfelelő bizottságban nem jut hely. Akkor a pótbizottságot kell választani! (Ezek is ezen a napon lesznek!).
Reméljük, ez az előzetes regisztráció csökkenti majd a várakozással töltött időt.

Ugyanakkor lehetnek hibák, kényszerű cserék, amelyeket a rendszerben nem tudunk megjeleníteni, ezért esetleges változások esetén megértésüket kérjük!

1. bizottság: nyelvi előkészítő angol (04)
2. bizottság: nyelvi előkészítő angol (04)
3. bizottság: nyelvi előkészítő angol (04)
4. bizottság: nyelvi előkészítő német, olasz (05-06)