Főooldal
Középiskolai felvételi regisztráció 2024/2025

Középiskolai felvételi regisztráció 2024/2025

Tisztelt Szülők! Kedves leendő Diákjaink!

A középiskolai felvételivel kapcsolatos kommunikáció eredményessége nagyban elősegíti a sikeres felvételi eljárást. Ezért hoztunk létre egy olyan felületet, ahol a diákok és szüleik közvetlenül is kapcsolódhatnak intézményünkhöz, így a legfrissebb információkat közvetlenül is elküldhetjük, nem kell a honlapot böngészni. Kérjük tehát, hogy az előzetes regisztrációhoz az alábbi digitális kérdőívet töltsék ki, hogy a későbbi eseményekről szóló tájékoztatókhoz pontos adatbázisunk legyen! Az itt összegyűjtött adatokat a GDPR irányelvek szerint csak a középiskolai felvételi folyamathoz szükséges módon használjuk, utána törlésre kerülnek. Az adatlapon minden kérdés “kötelező”, hogy könnyebben tudjuk kezelni az adatbázist. Ha valahová nem tudnak, vagy akarnak válaszolni, írjanak 0-t. Amennyiben a későbbiek folyamán valaki törölni szeretné a regisztrációt az [email protected] e-mailre kell jelezni.

Regisztráció a képre kattintva:

This image has an empty alt attribute; its file name is paradise-canto-thrity-one-gustave-dore-edited.jpg

 

 

 

 

 

  Köszönjük együttműködésüket!

dr. Bódis Zoltán intézményvezető