9003 Informatika (Digitális kultúra) – német nyelvvel

Kedves felvételiző Diákjaink! Tisztelt Szülők!

Ebben a táblázatban található az adott tagozat felvételi összesített eredménye.

A ctrl+F billentyűvel lehet keresni az oktatási azonosító/jelige alapján.

Néhány információ a rangsorral kapcsolatban:

Az idei évben várhatóan 70 tanulót veszünk fel képzéseinkre. Egy-egy tagozatot megfelelő létszámú jelentkező esetén tudunk indítani, de a tagozatokra való átjelentkezést rugalmasan kezeljük.

Az alábbiakban láthatók az összesített százalékos eredmények alapján kialakuló ideiglenes sorrend. Ebben már együtt szerepel a hozott pont, az írásbeli és a szóbeli pontszámai is. Az így kialakult sorrend nem azonos a felvételi sorrenddel, hiszen egy-egy gyermek több helyre is jelentkezhetett, azaz: aki több iskolába is jelentkezett, az lehet, hogy a végső sorrendből majd kikerül.

FONTOS: a mostani eredmények alapján lehetőség van arra, hogy a felvételizők 2023. március 21/23. között módosítsák az általános iskolában leadott adatlapot, megváltoztassák az azon megjelölt sorrendet! (ld. MÓDOSÍTÁS)

Ezt csak ezen a két napon tehetik meg az általános iskolájukban. Aki a felvételi beszélgetés után előnyben részesíti iskolánkat, ügyeljen arra, hogy az esetleges módosításnál
iskolánkat rangsorolja előre!

Bármilyen kérdés esetén keressenek minket (52/349-849 titkárság), vagy az [email protected] címre írjanak!

A végső eredményeket 2023.04.28-ig postázzuk, miután a győri központ véglegesíti a felvételi sorrendet.

A felvettek végleges listáját az Oktatási Hivatal számítógépes rendszere készíti el.

Ha valakit másik intézménybe felvesznek, akkor a rangsorban mögötte állók automatikusan előrébb lépnek. Így a 70. helynél hátrébb álló tanulók is felvételt nyerhetnek.

A felvételi döntésről szóló határozatot április 29-ig adjuk postára.

9. évfolyamra jelentkezők ideiglenes listája:

Oktazon. %-OS EREDMÉNY
72802026607 79,50%