Főooldal
Szülői értekezlet és fogadóóra

Szülői értekezlet és fogadóóra

Tisztelt Szülők!

A 2019. március 29-én szülői értekezlet és fogadóórát tartunk. Szeretettel várjuk Önöket! Akkor éreznénk sikeresnek e fontos rendezvényünket, ha minden gördülékeny zajlana. Az eredményes szülő-tanár kapcsolatfelvétel és konzultáció miatt arra kérünk mindenkit, hogy az alábbi felületen regisztráljon egy időpontot, s kísérletet teszünk arra, hogy az adott időben mindenki elérje kollégáinkat. Sajnos az idő végessége miatt korlátot is kell szabnunk: egy-egy szülő számára 7 perces időkeretet adtunk meg. Természetesen, ha indokolt, ettől el lehet térni. A regisztrált szülők előnyt élveznek, így talán elkerülhető, vagy legalább csökkenthető a sorban állás, várakozás.

Nagy szeretettel hívjuk és várjuk a szülői munkaközösségek képviselőit már a 16,00-kor kezdődő megbeszélésre.

Program:

16,00 Szülői munkaközösségek képviselőinek ülése Díszterem

Kérem, hogy a képviselők itt újítsák meg elérhetőségüket:  

16,45 Szülői értekezlet (Osztályterem!)

17,36 Fogadó óra A helyszínen kiadott terembeosztás szerint

 

REGISZTRÁCIÓ itt: