Főooldal
Lájkoknak örülünk! SzentJoe-s kisfilm versenyben!

Lájkoknak örülünk! SzentJoe-s kisfilm versenyben!

Média szakkör + humán tagozatosok + 9.B produkciója! Lájkoknak örülünk!

Ezen a felületen érhető el a fenti kooprodukcióban készült kisfilm!
 
Nagyon várjuk a lájkokat, de ezen a felületen kell! Mert csak úgy számolja! https://www.facebook.com/italoskarton/videos/2181429005507994/
 

A jövő rajtunk múlik!

A Szent József Média Szakkör tagjai egypercesükben azt tárják elénk, hogy amit együtt rontottunk el, azt csak együtt hozhatjuk helyre. ♻💚Ha tetszett a videó, szavazzatok rá!A ZöldenJobb.mp4 kreatív REklámpályázat közönségszavazása 2018. november 22. 10:00-ig tart!#zöldenjobbmp4 #kreatívREklámfilm #italoskarton #savetheworld #becreative

Közzétette: Italos Karton Egyesülés – 2018. november 16., péntek