Főooldal
„Malta, the Meditterranean English speaking country” – beszámoló a versenyről

„Malta, the Meditterranean English speaking country” – beszámoló a versenyről

2017. március 29-én iskolánk két lelkes csapata vett részt a Debreceni SzC Brassai Sámuel Gimnáziuma és Műszaki Szakgimnáziumában megrendezésre kerülő, megyei angol nyelvi versenyen. A kétévente meghirdetett verseny központi témája egy angol nyelvű ország ismerete. Az idén képzeletben Máltára utazhattunk a szervezők jóvoltából.

A „Malta, the Meditterranean English speaking country” nevet viselő küzdelemben a „máltai lovagrend” idősebb nemzedéke – Gargya Márk Nándor(11.d), Nemes Botond (11.b), Ruzicska Gábor (10.d) és Demjén Dávid (9.d) –  második helyen ért célba. Az „ifjú lovagok” – Biró Nándor (9.f), Oláh Tamás (9.b), Szabó Bence (9.f), Szabó András (9.f) – is előkelő helyen végeztek, hatodikként szakították át a jelképes célvonalat.

A Szent József Gimnázium „lovagjait” felkészítő és kísérő tanárok: Rajta Katarzyna, Laczkóné Király Emese és Bordán Zsuzsa.

Fényképeinket megtekinthetik ebben a galériában: Málta – angol verseny