Diákjaink a Neumann János Versenyen – Frissítve!

Iskolánk két tanulója a 2017. március 30-31.-én a Szekszárdon zajló Neumann János Nemzetközi Tehetségkutató Programtermék Verseny döntőjébe jutott.

Frissítés: Vasas Dávid a 4-ik helyezést érte el a versenyen, Vasváry Tamás pedig az 5-ik lett. Gratulálunk az elért eredményeikhez!

A versenyről videók is megtekinthetők a linkre kattintva:

Neumann János verseny 01 – benne Vasas Dávid a 25-ik perctől

Neumann János verseny 02 – Vasváry Tamás az 59-ik perctől

Vasas Dávid, a 6.c osztály tanulója általános iskolások között Játékprogram kategóriában az általa készített “Menekülés az aszteroidák elől” programjával szerezte meg a döntőben való részvétel lehetőségét.
A tanuló felkészítésében segítettek osztálytársai és Gyermán György tanár úr.

Vasváry Tamás, a 11.b osztály tanulója középiskolások között “Megépített digitális automata és vezérlése” kategóriában az általa készített LED mátrix és annak különböző módokon történő vezérlésével jutott döntőbe.
A tanulót felkészülése során iskolánkból mentorálták Csatári László és Gyermán György tanár urak.

A verseny történései online közvetítve lesznek az http://www.ibela.hu/neumann/ oldalon.