Főooldal
Futsal döntő – dobogós helyezés

Futsal döntő – dobogós helyezés

A Futsal döntőről Vad Tibor testnevelő tanár számol be:

“Február 11-12.-én iskolánk részt vett a 4. korcsoportos futsal országos döntőn, ami Zalaegerszegen került megrendezésre. 727 csapat nevezett erre a versenyre és a döntőbe a 20 legjobb csapat jutott be. A megyei legjobbak, plusz egy csapat Budapestről.

Sajnos nem a legjobb előjelekkel indultunk a hosszú útra, mert több futballistánk is betegséggel küzdött, és volt aki el sem utazott velünk. A második nap végén mégis az előkelő 2. helynek illetve a gólkirályi címnek (Talpalló Norbert személyében) is örülhettünk. Bár a fiúk egy kicsit csalódottak voltak, hogy egyedül a döntőt nem sikerült megnyerniük, de összességében nagyon szép és hasznos 2 napot töltöttünk el Zalaegerszegen ahol a fiúk végig nagyon jól és fegyelmezetten viselkedtek.” Gratulálunk nekik az elért helyezéshez!

A csapat tagjai:

Ecsegi Zsolt
Perevuznyik Makszim
Talpalló Norbert
Preg Izsák
Pinte Krisztián
Kovács Gergő
Bartha Ricardo
Sápy Domán
Csige Zsolt
Kontra Máté
A Városi fordulón a csapat tagja volt még Márkus Máté is.