Iskolaorvosi tájékoztató

Tisztelt Szülők!

A tanulók 2016/2017 tanévre szóló testnevelési kategóriába történő besorolásának elősegítése céljából kérjük, ha:

1.  gyermekük egészségügyi gondozott (rendszeres szakorvosi vizsgálatra jár, állandó gyógyszere van)
  2. az előző tanévben az iskolai szűrővizsgálat során orvosi beutalót kapott (pl. ortopédiára), de annak leletét még nem mutatták be az iskolaorvosnak

2016.09.30-ig személyesen, fénymásolat vagy beszkennelt ([email protected]) formában juttassák el az 1 éven belüli  leleteket  az iskolaorvosi rendelőbe!

A gyógytestneveléshez, könnyített testneveléshez és felmentéshez az igazolásokat az iskolaorvos adja ki a testnevelőnek és a gyógytestnevelőnek!

Továbbá kérjük, hogy a tanév során bekért egészségügyi (oltási) kiskönyvet és az általunk kiosztott szülői tájékoztatókat / kérdőíveket aláírva a kért dátumra pontosan juttassák el hozzánk.

Együttműködésüket előre is köszönjük!

Dr. Baranyai Katalin                                             Budai Katalin

Iskolaorvos                                                            Védőnő