Főooldal
Ideiglenes felvételi rangsor

Ideiglenes felvételi rangsor

Kedves felvételiző Diákok, tisztelt Szülők!
Elkészült az ideiglenes felvételi rangsor, amely az alábbi képzési típusokra kattintva az Önök számára is elérhető. A rangsor értelmezéséhez tudni kell, hogy ez a lista az összes jelentkező összesített eredményei alapján alakult ki. A korábbi évek tapasztalatai szerint azok, akik a lista első kétharmadában vannak, nagy eséllyel bejutottak a választott képzésre. Akik az utolsó harmadba kerültek, azok esetében a bejutás nem feltétlenül sikerült. Az ideiglenes lista csak tájékoztató jellegű, mert a végleges eredmények és a ténylegesen felvételt nyert tanulók listáját csak 2016. április 26-át követően tudjuk közölni, miután a győri Felvételi Központ véglegesíti a felvételi eredményeket.
Ha bármilyen kérdés felmerülne, kérem, hogy e-mailben jelezzék: [email protected]