Főooldal
Rendkívüli felvételi eljárás

Rendkívüli felvételi eljárás

Tisztelt Felvételizők!

Amennyiben a tanuló az általános felvételi eljárás időszakában nem nyert felvételt egy középfokú intézménybe sem, vagy felvételt nyert, de bármilyen okból megváltoztatja döntését úgy – a 2024. május 6. és augusztus 31. között megtartható rendkívüli felvételi eljárás során – egyénileg, közvetlenül az általa választott középfokú iskolában való jelentkezéssel, egyeztetéssel kérheti felvételét bármely olyan középfokú intézménybe, amelynek az általános felvételi eljárás lezárulása után maradtak betöltetlen férőhelyei.

A rendkívüli felvételi eljárás már nem része a középfokú intézmények felvételi információs rendszerének (KIFIR), ezért közvetlenül az intézménynél lehet jelentkezni.

Intézményünkben az alábbi férőhelyeket kínáljuk:

 

Angol tagozat: 5 fő

Általános tagozat: 5 fő

Sport tagozat: 7 fő

Várjuk a jelentkezéseket!

 

Érdeklődni az iskola központi telefonszámán: 52/349-849, vagy e-mailben: [email protected] lehet.