Tájékoztatás diákoknak

Azért vagyok itt, hogy segítsek Neked:

• ha a családodon belül problémák adódnak (pl. bántalmazás, szülők közötti veszekedés, válás, veszteség, anyagi nehézségek, túlzott alkoholfogyasztás, szerhasználat vagy egyéb függőség)
  • ha úgy érzed, hogy a szüleiddel való kapcsolat minőségét vagy mennyiségét javítani szeretnéd
  • ha közted és iskolatársad, családtagod, vagy más felnőtt között konfliktus alakul ki, támogatlak annak feloldásában és nehézségeid kezelésében
  • ha tanulási nehézségeid vannak, vagy az iskolai teljesítményed szeretnéd javítani
  •  ha az iskola falain belül vagy kívül agresszió, zaklatás, kirekesztés, vagy a közösségi média általi konfrontáció áldozata vagy, vagy akár tanúja vagy annak, hogy valaki áldozatul esett másoknak
  • ha beilleszkedési problémával küzdesz
  • ha a számodra nehézséget okozó élethelyzetbe kerülsz
  •  ha úgy érzed, hogy nem vagy képes egyedül megbirkózni gondjaiddal
  • ha egyéni vagy kiscsoportos beszélgetés, foglalkozás keretében az érdeklődésedet felkeltő programokon, előadásokon szeretnél részt venni (ha van ötleted ilyen programra, nyitott vagyok a megszervezésére)

ha örömödet vagy bánatodat nincs kivel megosztanod – elmondhatod nekem

• ha a számodra nehézséget okozó élethelyzetbe kerülsz
  •  ha úgy érzed, hogy nem vagy képes egyedül megbirkózni gondjaiddal
  • ha örömödet vagy bánatodat nincs kivel megosztanod – elmondhatod nekem

NINCS TABU TÉMA, NINCS ROSSZ KÉRDÉS!

Az iskoládban HÉTFŐN fogadó napot, valamint HÉTFŐN 13.30-15.30 a 6. szobában, a Kollégiumban HÉTFŐN 18.30-19.30 fogadó órát tartok, amikor felkereshetsz engem.

Telefonos elérhetőségem: 06-30-633-6571

Keress meg, várlak téged! J