Előzetes felvételi rangsorok 2021

Tisztelt Szülők! Kedves Felvételiző Diákok!

Néhány információ a rangsorral kapcsolatban:

Kedves leendő Diákjaink! Tisztelt Szülők!

Az idei évben várhatóan 45 tanulót veszünk fel 9. évfolyamra, 34 főt 5. évfolyamra, s 20 főt a becsatlakozó képzéseinkre. Egy-egy tagozatot megfelelő létszámú jelentkező esetén tudunk indítani, de a tagozatokra való átjelentkezést rugalmasan kezeljük.

Az alábbiakban láthatók az összesített százalékos eredmények. Ebben már együtt szerepel a hozott pont, az írásbeli és a szóbeli pontszámai is. Az így kialakult sorrend nem azonos a felvételi sorrenddel, hiszen egy-egy gyermek több helyre is jelentkezhetett, azaz: aki több iskolába is jelentkezett, az lehet, hogy a végső sorrendből majd kikerül.

FONTOS: a mostani eredmények alapján lehetőség van arra, hogy a felvételizők 2021. március 23-án vagy 24-én (meghosszabított időpont!) módosítsák az általános iskolában leadott adatlapot, megváltoztassák az azon megjelölt sorrendet! Ezt csak ezen a két napon tehetik meg az általános iskolájukban. Aki a felvételi beszélgetés után előnyben részesíti iskolánkat, ügyeljen arra, hogy az esetleges módosításnál
iskolánkat rangsorolja előre!

Bármilyen kérdés esetén keressenek minket (52/349-849 titkárság), vagy az [email protected] címre írjanak!

A végső eredményeket 2021.04.30-ig postázzuk, miután a győri központ véglegesíti a felvételi sorrendet.

A felvettek végleges listáját az Oktatási Hivatal számítógépes rendszere készíti el.

Ha valakit másik intézménybe felvesznek, akkor a rangsorban mögötte állók automatikusan előrébb lépnek. Így a 30. helynél hátrébb álló tanulók is felvételt nyerhetnek.

A felvételi döntésről szóló határozatot április 30-ig adjuk postára.

9. évfolyamra jelentkezők ideiglenes listája:

5. évfolyamra jelentkezők ideiglenes listája:

Becsatlakozók ideiglenes listája:
gimnazium.szjgdebrecen.hu/gimnazium/becsatlakozok-ideiglenes-felveteli-rangsora