Főooldal
Szóbeli felvételi 2022/2023. tanév

Szóbeli felvételi 2022/2023. tanév

Kedves leendő Diákjaink! Tisztelt Szülők!
 
Szeretettel köszöntöm Önöket az idei felvételi kapcsán. Engedjék meg, hogy néáhny információt megosszak Önökkel!
 
A szóbeli felvételire jövő hétfőn, 02.28-án kerül sor. A diákokat beosztjuk, egy pontos időpontra kell majd érkezni 8 és 16 óra között. A felvételi folyamat kb. 30 perc (ebből 15 perc maga a vizsga), a sporttagozatosoknak a gyakorlati vizsgarász is lesz, ezrét nekik hosszabb időtkell tervezni.
 
A pontos beosztás még készül, várhatóan a hét második felében tudjuk majd küldeni, ugyanis a győri felvételi központ 02.21. napig, azaz tegnapig meghosszabbította a felvételi beadásának határidejét, így az adtaok még nem érkeztek meg hozzánk.
 
Az Önök e-mail címét az általános iskolai jelentkezések, vagy a mi iskolánk által megnyitott regisztrációs felületen megadottak alapján ismertük meg. Kérjük, hogy aki még nem regisztrált az iskolánk digitális felületén, az tegy meg, ezzel segíti a szervezés folyamatát.
Természetesen, aki már kitöltötte, annak nem kell még egyszer.
 
Itt érhető el a felület: 
 
Kérem, hogy jelezzék felénk, ha esetleg betegség, vagy más okok miatt a hétfői nap nem megfelelő, mert ezzel is pontosabban, kevesebb várakozással tudjuk megszervezni a felvétlei folyamatát.
 
A hét második felében küldjük a pontos beosztást, addig is: jó egészséget!
 
Üdvözlettel:
 
 
 
 
dr. Bódis Zoltán
intézményvezető